Ardina Hotel
Ads
Address: Armaganevler Mah Alemdag Caddesi No 444 Umraniye  34754 Istanbul Turkey
- Ardina Hotel

Ardina HotelLocation:


Your comments for this hotel: (You may also write your opinion on this hotel, and then use these comments to decide on which hotel to book)

Other guests' reviews selected for you:


Age: 25-34 from Istanbul, Istanbul, Turkey
Reviewed on June 28, 2012

"Huzur ve tasarımın buluştuğu nokta"

Rate:  5 Stars

Ümraniye`nin en işlek ve merkezi caddesinde bulunan otelin kapısından ilk giriş yapıldığı anda bir tasarımcı elinin değdiğini anlıyorsuz. Özellikle teras katındaki restoranı çok şık. Yemekler ve hizmet konusunda benden tam puan aldılar. Odalara gelince genel mekanlardaki şıklık odalara da yansımış durumda. İhtiyacım olan herşeye rahatça ulaşabildim. Eğer yolunuz Ümraniye taraflarına düşerse bu oteli şiddetle öneririm. Garanti veriyorum odanın modern ve yalın tasarımı, içindeki atmosfer ve konfor size kendi evinizi aratmayacak.

Stayed at June 2012

Ratings:
Value:
Location:
Rooms:
Cleanliness:
Sleep Quality:
Service:Age: 25-34 from Ankara, Turkey
Reviewed on September 8, 2012

"süperrr"

Rate:  5 Stars

tek kelime fiyatı kalitesine göre düşük tek kelime mukemmel bir otel sadece bir tavsiye kahvaltı çeşiti arttırırsanız iyi olur onun dışındaki herşey mukkemmel seyahat edecek herkese tavsiye ederim mutlaka tercih edin.

Stayed at August 2012

Ratings:
Value:
Location:
Rooms:
Cleanliness:
Sleep Quality:
Service:Age: 18-24 from Istanbul, Turkey
Reviewed on June 23, 2012

"Modern tasarım"

Rate:  5 Stars

Otel Ümraniye`de, konumu itibariyle sanayi mahallesine yakın. Ancak sunduğu hizmet çok kaliteli. Odalar modern şekilde tasarlanmış, standart odalar çok büyük değil ancak ayrıntılar o kadar ince düşünülmüş ki odada geçirdiğiniz sürede sizi engelleyen, zorlayan bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Biz şansımıza odayı ilk kullanan müşterilerden olduk. Banyoda diş fırçası ve macununa kadar her şey düşünülmüş. Olumsuz olarak belki camların zor açılması söylenebilir ancak klima içeriyi yeterince havalandırıyor. Yani sadece soğutma değil iklimlendirme de yapıyor. Yatak başucunda hem komidin hem de okuma lambası oluşu da çok hoş. Belki plazma televizyona bir de dvd okuyucu eklenebilirdi. Restoranı da çok kaliteli. Biz çok memnun kaldık, eğer Ümraniye uzak gelmez veya işiniz düşerse bu oteli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Room tip: Akşam yemeğini otel restoranında yiyecekseniz saat 16.00`a kadar resepsiyona bildirmeniz gerekli...

Stayed at June 2012

Ratings:
Value:
Location:
Rooms:
Cleanliness:
Sleep Quality:
Service:Like us on Google!